Ogres Ezītis miglā ēdiens

Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem ar QR kodu ir lieliska iespēja saņemt 10% atlaidi jebkuram pirkumam kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” Ogrē, Brīvības ielā 19.

“Ogres Ezītis miglā” ir kļuvis par nozīmīgu kultūras un izklaides vietu pašā pilsētas centrā. Dzīvās mūzikas vakari, improvizācijas teātris un dažādas tematiskās ballītes piesātina ogrēniešu atpūtas iespējas.

Tomēr Ogres Ezīša galvenā vērtība ir laimīgi cilvēki: “Gards ēdiens ir viens no veidiem, kā ļaut cilvēkiem sajusties laimīgiem. Mūsu pavāri rūpīgi un ar mīlestību strādā pie katra ēdiena, sākot no vienkāršām uzkodām līdz pat sātīgiem pamatēdieniem. Par mūsu ļoti gardajām pankūku svētdienām cilvēki jūsmo pat otrā Latvijas malā, bet vietējie zina, ka labāk laicīgi norezervēt savai ģimenei galdiņu. Ogres Ezītis ir pilsētas patriots, mēs atbalstām vietējās sporta komandas, jauniešu aktivitātes un aktīvi iesaistāmies pilsētas svētkos.”

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu un to uzrādot uzņēmējam. Atlaides nesummējas, un karti jāuzrāda pirms pirkuma.

Vairāk informācijas:
www.facebook.com/OgresEzitis/

Kafejnīca "Ogres Ezītis Miglā"