Veikals Elvi

Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā, ir iespēja izmantot 5% atlaidi precēm (bērnu apģērbiem, apaviem, zīdaiņu drēbītēm) veikalā Mālkalnes prospektā 3, veikala "Elvi" telpās.

Veikali piedāvā apğērbus pusaudžiem, maziem bērniem un zīdaiņiem, kā arī apavus, kas pieejami veikalā Mālkalnes prospektā 3.

Darba laiks:
Darba dienās pl.11.00-18.00
Sestdienās pl.11.00-17.00
Svētdienās pl.11.00-15.00

Z/s “Kreispuses” ir ğimenes uzņēmums, kas ar bērnu apğērbu tirdzniecību nodarbojas jau 3 gadus. Uzņēmuma īpašnieki ir vecvecāki daudz mazbērniem. Saprotot, cik daudz maksā apģērba iegāde, uzņēmums cenšas saviem klientiem piedāvāt lētāko cenu bērnu uz zīdaiņu apģērbiem un apaviem Ogrē.

Uzņēmums jau 15 gadus nodarbojas arī ar viengadīgo un daudzgadīgo puķu stādu audzēšanu.

Vairāk informācijas:

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.