Veikals Ogres Pērle

Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem tiek piedāvāta 5% atlaide precēm veikalos “Ogres Pērle” Mednieku ielā 21/23 (atlaide pieejama arī veselīgās pārtikas veikalā “Rabarbers”)  un Rīgas ielā 23, Ogrē.

Ar Latviju sirdī un dvēselē, tā pavisam īsi varētu raksturot SIA "Latvijas Pērles" sirdsdarbu.

"Latvijas Pērles" lieliskā komanda meklē un ceļ gaismā mūsu dzimtenē atrodamās Pērles, jo ,patiesi, mēs esam lepni, par to, ka mūsu vietējie cilvēki spēj radīt tik skaistus, tik kvalitatīvus un latviskus produktus, no tiem staro liela latvieša mīlestība pret darbu un savu zemi. Mēs esam patiesi šīs zemes patrioti, tāpēc ar prieku un iedvesmu dalāmies ar savām sajūtam, ceļam saulītē mūsu talantīgos, radošos tautiešus un viņu darbu.

Mums patīk svētki, mums patīk svinēt dzīvi. Piedāvājam dāvanu saiņošanu, izvēlies krāsu toni un mēs izvēlēto preci iesaiņosim elegantā kastītē ar lentu.

Vairāk informācijas: 
www.latvijasperles.lv

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.