mikausis.info [at] inbox.lv

Atrašanās vieta

Mālkalnes prospekts 10, Ogre
Mikausis Ogre

Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Mikausis”, vadītāja Iveta Umule.

Pirmsskolas izglītības iestāde dibināta 2010. gadā un tās dibinātājs ir SIA “PPII Mikausis”, kas ir ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. “Mikausī” tiek uzņemti bērni no 1,5 līdz 7 gadu vecumam. Dārziņu apmeklē 40 bērni. Darba laiks no plkst.7.00 līdz 19.00.

PPII “Mikausis” domā par ģimenes atbalstu un viens no sociāliem mērķiem ir iespējami ātra vecāku atgriešanās darba tirgū. Iestādē nodrošina bērnu izglītošanu un aprūpi vecumā no 1,5 līdz 3 gadiem ģimenēm, kuras gaida rindā uz pašvaldības bērnudārzu. Mazuļu grupās bērni tiek sagatavoti psiholoģiski un praktiski tālākai pirmsskolas izglītības programmas apguvei pašvaldības bērnudārzā. Pirmsskolas izglītības programmu īsteno profesionāli un pieredzējuši pirmsskolas izglītības skolotāji. Par bērnu labsajūtu rūpējas mīļas un gādīgas  auklītes – skolotāju palīgi. Rotaļas svaigā gaisā tiek organizētas tam atbilstoši veidotā rotaļu laukumā. Grupā bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam ir apmācība ar Montessori metodi un audzināšanu, kas balstīta kristīgās vērtībās. Grupā ir nepieciešamais aprīkojums atbilstoši M. Montessori prasībām un didaktiskais materiāls, kurš telpā ir izvietots vairākos blokos: praktiskā dzīve, sajūtu materiāls, matemātikas, valodas un kosmosa materiāls. Iestādē strādā arī audiologopēds un mūzikas terapeits. Bērniem ir pieejami arī interešu izglītības pulciņi. Daudzbērnu ģimenēm ir ēdināšanas atbalsts sadarbībā ar sociālo dienestu. Arī Ogres novada bērniem ir iespēja pieteikties un apmeklēt individuālās nodarbībām pie audiologopēda un  mūzikas terapeita, kā arī apmeklēt interešu izglītības pulciņus.