LIAA Ogres biznesa inkubators
Ogres biznesa inkubators izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru “Uzņēmējdarbības uzsākšana un investīciju piesaiste” ar mērķi informēt un iedrošināt Ropažu, Ogres, Salaspils, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles un Stopiņu novada jaunos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga informācija par uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt par Ogres biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām. InnoEnergy sniegtajos pakalpojumos un investīciju piesaistē palīdzēs orientēties Viesturs Zeps, savukārt par finanšu institūcijas Altum aktualitātēm un atbalstu uzņēmumiem informēs Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa. Ropažu Garkalnes partnerības valdes priekšsēdētāja Eva Haberkorne-Vimba informēs par partnerības sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu vietējiem uzņēmējiem. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt veiksmīga uzņēmēja pieredzes stāstu.

Laiks: 2017. gada 14. marts plkst. 14:00 – 17:00

Vieta: Ropažu novada pašvaldības Kultūras un izglītības centrs, Sporta iela 2/k.2

Dalība bez maksas!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 12. martam elektroniski http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-uznemejdarbibas-uzsaksana-un-investiciju-piesaiste-ropazos/pieteikšanas, zvanot +371 62400902 vai rakstot venta.pastare@liaa.gov.lv.

Aicināti visi uzņēmēji, bet īpaši tie, kuri vēl tikai domā par savu biznesa ideju!

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Venta Pastare|
+371 62400902

Attēls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Projekts: “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”
Projekta nr.: 3.1.1.6/16/I/001

14.03.2017.

Ogres biznesa inkubatora informatīvā semināra

DARBA KĀRTĪBA

14.03.2017.

Laiks

Norises gaita

Telpa

13:45 – 14:00

Dalībnieku ierašanās

Kultūras un izglītības centrs*

14:00 – 14:30

Informācija par Ogres biznesa inkubatoru un tā sniegtajiem pakalpojumiem

Lektore: Ogres biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Ilze Linkuma

Kultūras un izglītības centrs

14:30 – 15:00

InnoEnergy un investīciju piesaistes iespējas

Lektors: InnoEnergy pārstāvis Viesturs Zeps

Kultūras un izglītības centrs

15:00 – 15:30

Altum piedāvājuma atbalsta instrumenti uzņēmējiem

Lektore: Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa

Kultūras un izglītības centrs

15:30 – 16:00

Kafijas pauze

Kultūras un izglītības centrs

16:00 – 16:30

Ropažu Garkalnes partnerības atbalsta iespējas vietējiem uzņēmējiem

Lektore: Ropažu Garkalnes partnerības valdes priekšsēdētāja Eva Haberkorne-Vimba

Kultūras un izglītības centrs

16:30 – 16:50

Uzņēmēja iedvesmas stāsts

Kultūras un izglītības centrs

16:50 - 17:00

Noslēgums

Kultūras un izglītības centrs

* Ropažu novada pašvaldības Kultūras un izglītības centrs, Sporta iela 2/k.2, Ropaži