Sports PA "Ogres komunikācijas"
15. septembrī sezonu atklāj peldbaseins “Neptūns”

Papildus informējam, ka 2020. gada 1.septembrī stājās spēkā jaunais Ogres novada pašvaldības aģentūras „Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādis. Ar peldbaseina “Neptūns” cenrādi var iepazīties Ogres novada mājas lapā (skatīt ŠEIT).

Bērni invalīdi, 1. un 2. grupas invalīdi, personas, kuras piedalījušās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā, politiski represētas personas, Ogres Goda pilsonis, riska grupas bērni ar kaulu – muskuļu sistēmas saslimšanām (stājas defektiem), elpošanas sistēmas hroniskām slimībām un citām saslimšanām un bērni līdz 16 gadu vecumam no ģimenēm, kuras aprūpē trīs vai vairāk bērnus vecumā līdz 24 gadiem, kuri turpina iegūt izglītību vispārējās, profesionālās vai augstākās izglītības iestādēs var saņemt atlaidi vai atbrīvojumu no samaksas par vienu individuālo peldbaseina “Neptūns” apmeklējumu, dodoties uz Ogres novada Sociālais dienestu. Lai plašāk iepazītos ar Ogres novada Sociālais dienesta piešķirtajiem pakalpojumiem, lūdzam apskatīt Ogres novada pašvaldības aģentūras „Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādi.

Katru peldbaseina “Neptūns” apmeklētāju lūdzam iepazīties ar peldbaseina “Neptūns” Iekšējiem kārtības noteikumiem COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Atgādinām, ka iegādātos peldbaseina “Neptūns” abonementus, kas bija spēkā uz 2020. gada 13. martu, varēs izmantot trīs mēnešu laikā no peldbaseina “Neptūns” 2020./2021. gada peldēšanas sezonas sākuma.

Informāciju sagatavoja Ogres novada pašvaldības aģentūra „Ogres komunikācijas”

Pievienotie faili