LIAA Ogres biznesa inkubators
Ogres biznesa inkubators izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru “Muitas jautājumi uzņēmējdarbībā” ar mērķi informēt Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu un Stopiņu novada esošos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga informācija par dažādiem uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt: kādas preces un uz kādām valstīm jāmuito, visu par preču deklarēšanu, preču importu un eksportu, deklarāciju veidiem un pavaddokumentiem, nodokļiem un to aprēķināšanas kārtību. Semināru vadīs Elīna Lapsa, kurai ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredze VID Galvenajā muitas pārvaldē, strādājot Juridiskās daļas vadītājas, jurista un muitas eksperta amatos. Pieredze komersantu konsultēšanā muitas jomā un nodokļu piemērošanā, muitas un nodokļu jautājumu risināšanā un klientu interešu pārstāvībā muitas jautājumos, tai skaitā VID lēmumu apstrīdēšanas procesā.

Laiks: 2017. gada 20. aprīlī no plkst. 11:40 līdz 14:00

Vieta: LIAA Ogres biznesa inkubatorā (Akmeņu ielā 47, Ogrē)

Dalība bez maksas!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 19. aprīlim elektroniski http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-muitas-jautajumi-uznemejdarbiba-ogre, zvanot +371 62400902 vai rakstot venta.pastare@liaa.gov.lv.

Aicināti visi esošie un topošie uzņēmēji!

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

LIAA Ogres biznesa inkubatora
Projektu vadītāja
Venta Pastare
+371 62400902