LIAA Ogres biznesa inkubators
Ogres biznesa inkubators izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru ar mērķi informēt un iedrošināt Ogres, Salaspils, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ropažu un Stopiņu novadu jaunos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga aktuālākā informācija par uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Ogres biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām. Par finanšu institūcijas Altum aktualitātēm un atbalstu uzņēmumiem informēs Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa. Uzņēmējdarbības veidos un tiem atbilstošos nodokļos vairāk palīdzēs orientēties Ogres novada pašvaldības Nekustamo īpašumu pārvaldes nodaļas Nekustamā īpašuma nodokļa speciāliste Sarmīte Kirhnere, savukārt personīgā pieredzē dalīsies uzņēmēja Maija Balode, kas savulaik savu biznesa ideju aizsāka biznesa inkubatorā.

Laiks: 2017. gada 22. februāris plkst. 9:00 – 14:00

Vieta: LIAA Ogres biznesa inkubators Akmeņu ielā 47 (2.stāvā), Ogrē.

Dalība bez maksas!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 20. februārim elektroniski http://ej.uz/OBIinformativaisseminars, zvanot +371 62400902 vai rakstot venta.pastare@liaa.gov.lv.

Vairāk informācijas: Venta Pastare, +371 62400902

Aicināti visi uzņēmēji, bet īpaši tie, kuri vēl tikai domā par savu biznesa ideju!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Projekts: “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”
Projekta nr.: 3.1.1.6/16/I/001

22.02.2017.

Ogres biznesa inkubatora informatīvā semināra

DARBA KĀRTĪBA

22.02.2017.

Laiks

Norises gaita

Telpa

09:00

Dalībnieku ierašanās

OBI*

9:30

Altum aktualitātes un atbalsts uzņēmējiem

Lektore: Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa

OBI

10:00 – 10:30

Informācija par Ogres biznesa inkubatoru un tā sniegtajiem pakalpojumiem

Lektore: Ogres biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Ilze Linkuma

OBI

10:30 – 12:30

Uzņēmējdarbības veidi un tiem atbilstoši nodokļi

Lektore: Ogres novada domes nodokļu speciāliste Sarmīte Kirhnere

 

12:30 – 13:00

Kafijas pauze

OBI

13:00 – 13:30

Pieredze inkubatorā: no idejas līdz savam uzņēmumam

Lektore: uzņēmēja Maija Balode

OBI

13:30 – 14:00

Noslēgums

OBI

*Ogres biznesa inkubatora telpas, Akmeņu iela 47, 2.stāvs (no pagalma puses), Ogre

Attēls