Kultūra Suntažu pagasts Ziņas, jaunumi
Suntažiem 90

Pasākumu programma:

🎨No plkst. 14.00 - 18.00 Suntažu Kultūras namā apskatāma A.I.A. /Andra, Ingūnas un Arvila / Lindes darbu izstāde.

🎨No plkst.14.00 - 18.00 Suntažu Vissvētās Trīsvienības Romas Katoļu Baznīcā apskatāma ''Studija +'' darbu izstāde.

🎤Plkst. 16.00 Suntažu Kultūras namā mūzikas koncerts, kurā piedalīsies pagasta dziedošie kolektīvi, suntažnieces - dzejas autores, Suntažu vidusskolas koris un Ogres Mūzikas un mākslas skolas Suntažu nodaļas audzēkņi.

💃Plkst. 18.00 koncerts estrādē, kurā piedalās: 1. - 2. klases deju kolektīvs /Suntažu vidusskola/, 5. - 7. kl. deju kolektīvs SPĀRNI /Suntažu vidusskola/, JDK SPĀRE /Suntaži/, JDK DAINA /Madliena/, JDK PASTALNIEKI /Ulbroka/, TDK MAZAIS RITENĪTIS /Rīga/, SDK SUNCELE /Suntaži/, SDK VELDZE /Ķeipene/, SDK LĒDMANE /Lēdmane/, SDK SAULGRIEŽI /Saulkrasti/, VPDK SUNTA /Suntaži/, VPDK SIDGUNDA /Sidgunda/, VPDK SPOPIŅŠ /Ulbroka/, rokgrupa B OPTIMIST, amatierteātris SAUJA.

Darbosies brīvdabas kafejnīca.

Pēc koncerta zaļumballe.

Suntažiem 90