Ķegums Ziņas, jaunumi
Vīru spēles 2022 Ķegumā

Ķeguma Tautas nams sadarbībā ar entuziastiskiem un radošiem ļaudīm ir sagatavojis elpu aizraujošu “Vīru Spēļu 2022” programmu, kas apmeklētājus sagaida jau 3.septembrī.

Šogad sacensības ir augušas līdz iepriekš nepieredzētam apmērām, organizējot tās sešās disciplīnās disciplīnās –NORAtlons (sākums 9.00),  ASTARTE-NAFTA bokss (sākums 12.00), 3x3 basketbols (sākums 9.00), pludmales volejbols (sākums 9.00), svarbumbu celšanas sacensības (sākums 15.00) un šī gada izaicinājums - Rīgas DJ skolas DJ battle (sākums 19.30). Skatītājiem aizraujošu moto triāla šovu demonstrēs AGxtreme (sākums 19.00). Iesildot “Rīgas DJ skolas DJ battle” savas DJ prasmes demonstrēs Rīgas DJ skolas vadītājs DJ Dubra (Kaspars Dabra).  Visas dienas garumā un vakara noslēgumā par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Jānis Balodis (ex Terapeec), pasākumu vadīs Ģirts Timrots.

Vīru Spēles ik gadu sarūpē jaunus izaicinājumus festivāla dalībniekiem un viesiem. Vīru Spēļu sporta disciplīnu programmu šogad papildina arī 3x3 basketbola, pludmales volejbola un svarbumbu celšanas sacensības. Taču šī gada Vīru Spēļu izaicinājums ir DJ battle, kas tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas DJ skolu un Digisound Latvija. Vīru Spēļu komanda izaicina sacensties Latvijas jaunos DJ - cīkstēties ar DJ prasmēm uz Vīru Spēļu skatuves, radot un miksējot deju ritmus! Dalībnieku setus vērtēs profesionāla un neatkarīga žūrija - Rīgas DJ skolas vadītājs DJ Dubra, viens no labākajiem Latvijas mūzikas producentiem DJ Rudd, kā arī Latvijas Radio 5, pieci.lv radio DJ Magnuss Eriņš. Visaugstāk novērtētā seta meistars tiks pie Grand Prix – 500 eiro un aktīvajiem monitoriem Pieneer VM-70 no Pioneer DJ.

Sporta un izklaides festivāla "Vīru spēles” idejas autori sola daudz aizraujošu cīņu boksa ringā, uz skatuves, pie spēka trenažieriem, pludmalē un pie basketbola groziem, kam sekos dejas un dziesmas līdz nakts stundai kopā ar DJ Jāni Balodi.  Tāpat AGxtreme braucēji demonstrēs prasmi lauzt gravitācijas un līdzsvara likumus, demonstrējot moto triāla šovu, kas ir  viena ekstrēmākajām motobraukšanas disciplīnām.

Kronvaldu Ata vārdi “Vīrišķīga cīnīšanās nevils” ir izvēlēti par saukli gadskārtējām spēka spēlēm Daugavas krastā, Ķegumā. Šie vārdi katram dalībniekam atgādina par lielāko cīņu mūsu dzīvēs – pašam ar sevi, lai pārvarētu bailes, negribēšanu un uzdrīkstētos. Disciplīnas izvēlētas, lai atgādinātu par vērtībām, kurus no paaudzes paaudzē nodeva mūsu senči. “Jods, sentēvu kara dievs latviešus līdz šai dienai nežēlīgi spīdzinājis un mērdelējis, tādēļ, ka sentēvu dēli ar laiku sāka gļēvi pret savas tautas ienaidniekiem izturēties un pret zelta teļiem savus ceļus locīt. - Jods paraus mūs visus, ja mēs savus bērnus gļēvus izaudzināsim jeb, ja mēs tos tīšu prātu ienaidnieku rindās stādināsim.” atgādina Kronvaldu Atis. Lai šie vārdi “Vīru spēles” cīņās iedvesmo gan rūdītus sportistus, gan tos, kuri pirmo reizi uzdrošinās sevi pieteikt kādā no disciplīnām.

Skatītāji varēs vērot visus sporta veidus, festivāla laikā būs iespēja iestiprināties izbraukuma kafejnīcās.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.

Vairāk informācijas par festivālu “Vīru Spēles” un “Ķeguma ziņas” sociālo tīklu kontos.

Organizē: Ogres novada pašvaldības struktūrvienība Ķeguma Tautas nams, sadarbībā ar Biedrību “ROKA”, MAD AISS, Stuntfighters MC, Spēka Noru un Rīgas DJ skolu.

Atbalsta: Ogres novads, ASTARTE-NAFTA, Filmory, Zaķumuižas ūdens, Digisound Latvija, AGxtreme, Uguns Cafe un citi.