Pagasti Madlienas pagasts
Aicina darbā kultūras pasākumu organizatoru Madlienā

Prasības pretendentiem/-ēm:

• augstākā vai vidējā profesionālā izglītība kultūras jomā;
  • praktiskā darba pieredze kultūras darbā;
  • labas saskarsmes spējas, prezentēšanas, komunikācijas un argumentācijas prasmes;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī (“C” līmeņa 2.pakāpe), vismaz vienas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word u.c.);
  • laba reputācija.

Galvenie amata pienākumi:

• plānot, organizēt, veidot un vadīt dažāda žanra un satura kultūras un atpūtas pasākumus;
  • organizēt, koordinēt un nodrošināt amatiermākslas kolektīvu darbību, iesaistot tos vietējās, novada, reģionālās, valsts un starptautiskajās kultūras norisēs;
  • izstrādāt ar kultūras jomu saistītus radošos projektus;
  • rūpēties par pasākumu mākslinieciskā līmeņa kvalitāti;
  • piedalīties valstiski un starptautiski nozīmīgu pasākumu īstenošanā;
  • vadīt citus radošos un tehniskos darbiniekus;
  • sadarboties ar masu saziņas līdzekļiem, regulāri informēt sabiedrību par kultūras norisēm un reklamēt aktivitātes, izmantojot dažādas metodes.

Pretendentiem/-ēm jāiesniedz šādi pieteikuma dokumenti:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīvesgājuma apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valsts valodas prasmes apliecība (ja nepieciešams).

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi „Pieteikums kultūras pasākumu organizatora amatam” aicinām sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: madliena@ogresnovads.lv) vai iesniegt personīgi Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldē, vai sūtīt pa pastu uz adresi – “Pagastmāja”, Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads, LV-5045, līdz 2020. gada 21. februārim. Tālrunis uzziņām 65039185.

Amatam noteikta: 33.amata saime, 9.mēnešalgu grupa (bruto mēnešalga 595 eiro).

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata pretendentu izvērtēšanas procesu.