Transports Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Aicina iedzīvotājus informēt par sabiedriskā transporta pakalpojumu neizpildi vai problēmām Ogres novadā

Ņemot vērā kritisko situāciju ar sabiedriskā transporta pārvadājumiem Ogres novadā, Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus informēt pašvaldību par autobusu reisu neizpildi vai problēmām šī pakalpojuma nodrošināšanā, rakstot uz e-pastu sab.autobuss@ogresnovads.lv.

Šī informācija ir nozīmīga, lai uzlabotu sabiedriskā transporta pakalpojumus Ogres novadā.

Jau informēts, ka Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 2022. gada 1. septembrī deputāti vienbalsīgi nolēma pieprasīt Ministru kabinetam (MK) izsludināt ārkārtējo situāciju Ogres novadā saistībā ar kritisko situāciju sabiedriskā transporta nodrošināšanā Ogres novada administratīvajā teritorijā.

Liepājas autobusu parks