Vide Ziņas, jaunumi
Plānotā aktīvās atpūtas laukuma vieta Jaunogrē

Trešdien, 6. septembrī plkst. 18.00 Ogres novada pašvaldības ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Lielajā zālē notiks ieceres apspriešana par aktīvās atpūtas laukuma izveidi Jaunogrē.

Ar savām idejām un ierosinājumiem šajā līdzdalības pasākumā īpaši aicināti piedalīties topošā laukuma tuvākās apkaimes iedzīvotāji – gan jaunieši, gan seniori, gan bērnu vecāki, jo pašvaldībai ir svarīgs ikviena iedzīvotāja viedoklis.

Tikšanās laikā tiks prezentēta aktīvās atpūtas laukuma vizualizācija un piedāvātie risinājumi publiskās ārtelpas attīstībai un labiekārtošanai šajā pilsētas daļā.

Teritorija, kurā paredzēts ierīkot aktīvās atpūtas laukumu, šobrīd netiek efektīvi izmantota, nav integrēta pilsētvidē nedz funkcionāli, nedz ainaviski.

Pašvaldības iecerētā projekta ietvaros šajā teritorijā paredzēts izveidot mūsdienu prasībām atbilstošu, daudzfunkcionālu un dažādu vecumu grupu aktivitātēm piemērotu sporta un atpūtas publiskās ārtelpas zonu. Projektā paredzētas vietas dažādām sporta aktivitātēm un atpūtai, radot iespēju iedzīvotājiem saturīgi pavadīt brīvo laiku. Paredzēts, ka šis aktīvās atpūtas laukums būs brīvi pieejams ikvienam.

Iespējamās idejas aktīvās atpūtas laukuma aprīkojumam