Černihivas pilsēta Ukrainā pēc Krievijas armijas uzbrukuma

Cienījamie Ogres novada uzņēmēji! Cienījamie iedzīvotāji! Ogres novada sadarbības pilsētā Černihivā, Ukrainā, jau astoto dienu plosās Krievijas militārie spēki, tiek izpostīti dzīvojamie nami, skola ēkas, pilsētas infrastruktūras objekti.

Ogres novada pašvaldība ir saņēmusi Černihivas pilsētas mēra vēstuli ar lūgumu palīdzēt pilsētas iedzīvotājiem šajā sarežģītajā, smagajā situācijā un sniegt finansiālu atbalstu.

Černihivas pilsētas mērs lūdz atbalstīt, pārskaitot naudu Černihivas pašvaldības norēķinu kontā:

SWIFT: UGASUAUK, JSB Ukrgasbank, Kiev, Ukraine Finupr Chernihiv 02318440 #(IBAN) UA963204780000025450000000954

Arī Ogres novada pašvaldības dome visdrīzākajā laikā lems par finansiāla atbalsta sniegšanu Černihivas iedzīvotājiem.

Černihivas pilsēta Ukrainā pēc Krievijas armijas uzbrukuma