Jauniešiem Konkursi Ziņas, jaunumi
Balts autobuss

Līdz 2024. gada 11. janvārim Ogres novada bērni un jaunieši aicināti iesniegt savas idejas skolēnu elektroautobusa sānu vizuālajam noformējumam.

Vizualizācijas ideju var veidot uz A3 darba lapas (pielikumā) vai arī uz baltas A4 vai A3 lapas. Vizualizācijai vēlams izmantot Ogres novada ieteicamo krāsu toņu paleti.

Ideju aicinām iesniegt, nosūtot darba fotogrāfiju uz e-pastu linda.nesko@ogresnovads.lv vai atstājot tuvākajā Ogres novada pilsētas vai pagasta bibliotēkā līdz 2024. gada 11. janvārim, norādot autora vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Skolēnu autobusa sānu makets (darba lapa) uz A3 lapas pieejams visās novada bibliotēkās, kā arī šī raksta pielikumā.

KONTEKSTS

Līdz 2024. gada 1. septembrim projekta “Elektrotransporta un uzlādes stacijas iegāde Ogres novada pašvaldības skolēnu mobilitātes veicināšanai” ietvaros plānots iegādāties vienu M3 kategorijas elektroautobusu un mobilo elektrouzlādes staciju.

Projekta mērķis - nodrošināt izglītojamo mobilitāti Ogres novada pašvaldībā, veicinot skolu tīkla sasniedzamību un izglītojamo nokļūšanu izvēlētajā izglītības iestādē, it īpaši Ogres Valsts ģimnāzijā, ņemot vērā, ka tā ir populārākā vispārējās vidējās izglītības iestāde Ogres novada pašvaldībā.

Projekta mērķa grupa atbilst investīciju programmas virzieniem,

ka arī Ogres novada attīstības programmas 2022. - 2027. gadiem izvirzītajam ilgtermiņa un vidējā termiņa mērķiem, kā, piemēram, konkurētspējīgu izglītības pakalpojumu nodrošināšanai un videi draudzīgas transportsistēmas attīstīšanai.

Mobilā elektrouzlādes stacija tiks izvietota Ogres novada pašvaldībai piederošā teritorijā, Ikšķilē, Peldu iela 22 un tā kalpos tikai projekta ietvaros iegādātā elektroautobusa uzlādei. Mobilo elektrouzlādes staciju nav plānots pārvietot citā lokācijas vietā.

Investīciju projekta kopējās izmaksas 791 587,30 eiro, tai skaitā Atveseļošanās fonda finansējums 656 951,89 eiro un pašvaldības finansējums 134 635,41 eiro.

Autobuss balts ar zilu

Bildei ir ilustratīva nozīme un prece var atšķirties no attēlā redzamā.

Autobuss melns ar baltu

Bildei ir ilustratīva nozīme un prece var atšķirties no attēlā redzamā.