Ziņas, jaunumi Sports
Uzvarētājkomandas

Sestdien, 24. septembrī, Ogres Krasta Laukumā norisinājās RAGS 3x3 ielu basketbola 6. sezonas SUPERFINĀLS.

Katras vecuma grupas komandas cīnījās par RAGS 3x3 čempiona titulu un iespaidīgām naudas balvām.

Vecuma grupā “2011. g. un jaunāki” čempiona titulu un 150 eiro lielu naudas balvu izcīnīja komanda “Bērnudārzs”, kuras sastāvā spēlēja Niks Mass, Juris Sičkars, Roberts Edžus Bērze, Ralfs Čakars. 2. vietu izcīnīja komanda “Ogres Kartonka” (Rodrigo Daņilovs, Markuss Briedis, Timurs Mihailovs), 3. vietu – komanda “T.G.K.M. Ogre” (Madars Kalniņš, Kristers Pētersons, Gabriels Dzērkalis, Ričards Lagzdiņš).

2009.-2010. g. dz. vecuma grupā čempiona titulu un 200 eiro lielu naudas balvu izcīnīja komanda “Amatieri”, kuras sastāvā spēlēja Gustavs Pētersons, Klāvs Ervalds, Kristiāns Reiters, Gustavs Stuklis. 2. vietu izcīnīja komanda “Rimi Kasieri” (Gustavs Priedītis, Markuss Vīnbergs, Kristaps Briedis, Dāvis Jēkabsons), savukārt 3. vietā ierindojās komanda “Salaspils Basketball” (Oskars Līcītis, Tomass Sperga, Ernests Eindrofs, Gustavs Ozoliņš).

Vecuma grupā “2009. g. dz. un jaunākas” RAGS 3x3 čempiona titulu un 200 eiro lielo naudas balvu izcīnīja komanda “Ogres Meičas”, kuras sastāvā spēlēja Madara Šakalova, Luīze Lipe, Evelīna Sirsniņa, Patrīcija Pāliņa. Piekāpjoties finālā, 2. vietu izcīnīja komanda “Lodītes” (Gabriela Švede, Līga Mauriņa, Estere Truksne, Evelīna Vereba), 3. vietu izcīnīja komanda “Gučiņas-Bučiņas” (Selīna Freiberga, Evija Adamoviča, Gabriela Guļko).

2007.-2008. g. dz. vecuma grupā RAGS 3x3 čempiona titulu un 400 eiro lielo naudas balvu izcīnīja komanda “Saldējums”, kuras sastāvā spēlēja Kristaps Gothards, Alekss Pētersons, Renārs Jasāns, Roberts Freidenfelds. Sīvā cīņā piekāpjoties čempioniem, 2. vietu izcīnīja komanda “Tallinas Kvartāls” (Edijs Začs, Gustavs Krīgers, Rihards Ivanovs, Aksels Strods), 3. vietu izcīnīja komanda “Lauķu Bazars” (Olivers Liepiņš, Adrians Virsis, Reinis Atvars, Krišjānis Felds).

Sieviešu grupā par čempionēm un 200 eiro lielās balvas ieguvējām kļuva komanda “Auziņš”, kuras sastāvā spēlēja Aleksandra Sprugaine, Kate Kondratjeva, Patrīcija Smone, Estere Petrus, 2. vietā ierindojās komanda “Trīs pirksti gaisā” (Madara Millere, Liene Liše, Andīna Sudmale), 3. vietā komanda “Dīleri” (Zane Dzenīte, Patrīcija Bediķe, Līva Pumpure, Estere Bambute).

SUPERFINĀLA noslēgumā cīņu par 1000 eiro naudas balvu un RAGS 3x3 čempiona titulu uzsāka OPEN vīriešu grupa, kurā spraigās un sīvās cīņās par 6. sezonas čempioniem kļuva komanda “Bauerfeind”, kuras sastāvā spēlēja Uģis Kasparāns, Tomass Sparāns, Mikus Jačmenkins, Valdis Razumovskis. 2. vietu izcīnīja komanda “Spēka Kustība” (Toms Bērziņš, Kristiāns Armanovs, Dāvis Skreivers, Rūdolfs Švītiņš), 3. vietā ierindojās komanda “PaPa Sushi” (Madars Kokins, Matīss Sīviņš, Niks Jansons, Eduards Kučinskis).

Paldies visiem dalībniekiem un komandām par piedalīšanos RAGS 3x3 6. sezonas turnīros, kā arī milzīgu paldies vēlamies teikt mūsu superīgajiem sponsoriem: Bauroc, Papa Sushi, Ezītis Miglā, Fazer, Digitālā Pele, ProMetal, ULRE, FastBreak, Picu Meistars, Tymbark, Ādažu Čipši, Oxygen design, VR Gaming, Gamestone, Pepsi Center, Jumpark.