Ints Skujiņš un Inga Elme

Ogres novada pašvaldības 28. septembrī domes sēdē pieņemts lēmums par Tomes pagasta pārvaldes vadītāju iecelt Intu Skujiņu, savukārt Madlienas pagasta pārvaldes vadītāju Ingu Elmi.

Tomes pārvaldes vadītāja amatā ieceltais ogrēnietis Ints Skujiņš 25 gadus ir nostrādājis Nacionālajos bruņotajos spēkos. Viņš ir iepazinies ar situāciju pagastā un aktuālākajām problēmām tajā. I. Skujiņš uzsver, ka svarīgi ir saglabāt esošās tradīcijas un vērtības, taču tikpat nozīmīgi ir paplašināt pakalpojumu pieejamību un uzlabot to kvalitāti, kā arī veicināt sadarbību ar iedzīvotājiem. Lai to nodrošinātu, tiks meklētas jaunas pieejas, tai skaitā aktīvāk izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas. Darbu amatā jaunā pagasta pārvaldes vadītājs uzsāks ar 2023. gada 2. oktobri, noteiktā mēnešalga ir 1440 eiro.

Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amats uzticēts Ingai Elmei, nosakot mēnešalgu 1800 eiro apmērā. I. Elme Latvijas Universitātē ieguvusi tēlotājmākslas, rasēšanas un darbmācības skolotājas, kā arī reliģijas un ētikas skolotāja kvalifikāciju, iegūts arī maģistra grāds izglītības zinātnēs. Viņai ir liela darba pieredze saistīta ar skolu vadību – bijusi Madlienas vidusskolas direktore, Rīgas Katoļu ģimnāzijas direktore, strādājusi Izglītības un zinātnes ministrijā un citās valsts pārvaldes institūcijās. Pati atzīmē, ka darba pieredze gan izglītības, gan sociālajā, gan NVO jomā būs labs priekšnosacījums veiksmīgai Madlienas pagasta pārvaldīšanai. Tā kā ir madlieniete, darbu šajā amatā uzskata kā sava veida aicinājumu. I. Elme darbu uzsāks ar 2023. gada 1. novembri.