Anketa

VAI TEV IR PIETIEKAMI SPĒCĪGA ENERĢIJA UN JAUNIEŠI, AR KURIEM IKDIENĀ STRĀDĀ SAVĀ ORGNIZĀCIJĀ? AIZPILDI ANKETU UN IEGŪSTI VAIRĀK!

Ogres novada Izglītības pārvaldes jaunatnes komanda vēlas apkopot informāciju par Ogres novadā reģistrētajām un aktīvajām organizācijām/biedrībām, kuras ikdienā veic darbu ar jaunatni!

Aicinām aizpildīt informatīvu anketu sadarbības veicināšanai, kuras mērķis atjaunot un papildināt pieejamo informāciju Ogres novada pašvaldības mājaslapā par Ogres novadā reģistrētajām un aktīvajām organizācijām/biedrībām, kuras ikdienā veic darbu ar jaunatni, organizē nometnes, veicina neformālo izglītību, veido pasākumus, īsteno projektus vai aktīvi iesaista savā darbībā jauniešus.

Informāciju plānots atjaunot Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv (Novads - Jaunatne – Jauniešu organizācijas). Šobrīd ievietotā informācija aptver mazu daļu no aktīvajām biedrībām, kuras reģistrētas un aktīvi darbojas Ogres novadā.

Lūdzam aizpildīt anketu Ogres novada organizācijām un biedrībām: https://ej.uz/onbiedribas.

Anketas aizpildīšanas termiņš līdz 30.09.2022.