Zemes vienība Dzintaru ielā 3, Ķegumā

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2023.gada 25.maija lēmumu “Par detālplānojuma “Detālplānojums nekustamajam īpašumam Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres novadā” 1.1.redakcijas apstiprināšanu” apstiprināta detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.1.redkacija (turpmāk – Detālplānojums).

Atbilstoši Teritorijas attīstības plānošanas likuma 30.pantam mēneša laikā pēc tam, kad ir publicēts paziņojums par detālplānojuma apstiprināšanu oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, detālplānojumu var pārsūdzēt administratīvajā tiesā. Līdz pārsūdzēšanas termiņa beigām, kā arī detālplānojuma darbības apturēšanas gadījumā vietējā pašvaldība nav tiesīga pieņemt ar detālplānojuma īstenošanu saistītus lēmumus. Paziņojums par Detālplānojuma apstiprināšanu publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” 2023.gada 1.jūnijā.

Ar minēto Pašvaldības domes lēmumu un Detālplānojuma materiāliem iespējams iepazīties Pašvaldības tīmekļa vietnē (https://www.ogresnovads.lv) un Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā (https://geolatvija.lv/geo/).

1. Detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.1.redakcijas Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi;

2. Detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.1.redakcijas Grafiskā daļa – plānotā teritorijas izmantošana;

3. Detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.1.redakcijas Grafiskā daļa – inženiertīkli;

4. Detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.1.redakcijas Grafiskā daļa – apgrūtinājumi un adresācijas priekšlikums;

5. Ziņojums par detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.0.redakcijas publiskās apspriešanas rezultātiem un turpmāko virzību;

6. Ziņojums par detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.0.redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtajiem institūciju atzinumiem;

7. Detālplānojuma zemes vienībai Dzintaru ielā 3, Ķegumā, Ogres nov., 1.0.redakcijas publiskās apspriešanas 28.03.2023. sanāksmes protokols.