Pašvaldība
Arhitekti aicināti piedalīties metu konkursa nolikuma “OGRES VĀRTI” izstrādē

Tomēr!!! Bijusī sūkņu stacija Rīgas ielā 45, Ogrē ir unikāls objekts, ko, pārbūvējot par aktīva tūrisma attīstības centru ar laivu piestātnes komponenti, būtu iespējams pārvērst par skaistu, daudzfunkcionālu, iecienītu atpūtas centru un kas vienlaikus gan ogrēniešus, gan Ogres viesus, iebraucot Ogrē, sagaidītu un sveiktu kā simboliski Ogres vārti.

TĀPĒC!!! Aicinām visus arhitektus iepazīties ar sagatavoto video reportāžu par projekta ieceri “OGRES VĀRTI” (skaties ŠEIT) un iesūtīt Ogres novada pašvaldībai savas idejas, priekšlikumus, ieteikumus bijušās sūkņu stacijas Rīgas ielā 45, Ogrē, un tās pieguļošās teritorijas pārbūvei un labiekārtošanai.

Ieteikumus gaidīsim līdz 2020.gada 16.aprīlim uz e-pastu: ogresvarti@ogresnovads.lv, kā arī šajā laikā sniegsim atbildes uz jūsu jautājumiem. Labākos un interesantākos ieteikumus iekļausim metu konkursa “Ogres vārti” nolikumā.

Video reportāža par projekta ieceri “OGRES VĀRTI”: