Pašvaldība Pagasti
Arī šogad notiks konkurss “Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019”

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 23.maijā tika apstiprināts šī konkursa nolikums un budžets.

Pieteikt savus īpašumus konkursam var līdz 20. jūnijam, rakstveidā vai elektroniski iesniedzot pieteikumu Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas Sabiedrisko attiecību nodaļā Brīvības ielā 33 (218., 219. kab.), Ogrē, e-pasts domeinfo@ogresnovads.lv, vai sava pagasta pārvaldē, kas pēc tam šos pieteikumus nodos Sabiedrisko attiecību nodaļai. Pieteikumā jānorāda īpašnieka (vai tiesiskā valdītāja) vārds, uzvārds, īpašuma adrese, kontaktinformācija saziņai.

Dalībai konkursā nedrīkst pieteikt tos īpašumus, kuri konkursā “Ogres novada sakoptākā lauku sēta” ieguvuši godalgotas vietas (izņemot veicināšanas balvas) 2017. un 2018. gadā.

Konkursam pieteikto īpašumu vērtēšana notiks no 10. jūlija līdz 10. augustam.

Pamatojoties uz konkursa vērtēšanas komisijas vērtējuma rezultātiem, komisija noteiks vienu namīpašumu nominācijai "Gada laureāts”, 1., 2., un 3. vietas ieguvējus, kā arī var noteikt veicināšanas balvas par interesantiem risinājumiem namīpašumu labiekārtošanā. Katrā no nominācijām tiks piešķirtas arī naudas balvas: nominācijas “Gada laureāts” ieguvējam – 140 eiro; 1. vietas ieguvējam – 120 eiro; 2. vietas ieguvējam – 100 eiro; 3. vietas ieguvējam – 75 eiro; veicināšanas balvas ieguvējam – 50 eiro.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks īpaši organizētā pasākumā kādā no Ogres novada pagastiem 2019. gada oktobrī.

Tālruņi informācijai: 65071164, 65071100, e-pasts domeinfo@ogresnovads.lv.

Konkursa mērķis ir veicināt Ogres novada pagastu iedzīvotāju līdzdalību pagasta vides veidošanā. Konkursa laikā tiks noskaidrots sakoptākais īpašums novada pagastos gan starp individuālajām dzīvojamām mājām pagastu ciemos, gan starp viensētām ārpus pagastu ciemiem.

Ogres novada pašvaldība aicina sakopto īpašumu saimniekus būt atsaucīgiem, nebaidīties un pieteikties konkursam! Pašvaldība ir pateicīga ikvienam, kurš kopj savu zemi, patiesībā – mūsu visu zemi. Paldies čaklajiem cilvēkiem – darba bitēm, kuri kopj laukus, kuri izvēlas dzīvi laukos, kuri ar, rok, ceļ, apkopj, iekopj, stāda, pārstāda, ievāc ražu un, mainoties gadiem un gadalaikiem, nepaguruši strādā, tic sev, savam darbam un mīl to, ko dara.

Vairāk informāciju par pagājušo gadu konkursa dalībniekiem un rezultātiem var skatīt šeit.

Pievienotie faili