Pašvaldība
Atbalsta papildu finansējuma piešķiršanu bērnudārzam un korim

Ogres novada budžeta nodaļas vadītāja Silvija Velberga izskatīšanai iesniegusi divus priekšlikumus par finanšu piešķiršanu.

Papildu finansējums 2987 eiro apmērā ir nepieciešams pirmsskolas izglītības iestādei “Ābelīte”, Ogresgalā, lai novērstu avārijas sekas, kas izveidojušās virtuvē (sprauga virs loga), pēc ekspertu atzinuma sekas jānovērš pēc iespējas ātrāk.

Ogres novada Kultūras centra korim “Ogre” finansiāls atbalsts 1000 eiro apmērā vajadzīgs, lai koris varētu pārstāvēt Ogres novadu  15. dziesmu un deju svētkos Kanādā, Toronto pilsētā, no 4. līdz 7. jūlijam.

Finanšu komitejas deputāti atbalsta papildu finansējuma piešķiršanu pirmsskolas iestādei “Ābelīte”, kā arī korim “Ogre”. Galīgais lēmums par finansējuma piešķiršanu tiks pieņemts Ogres novada pašvaldības domes sēdē 20. jūnijā.