Pagasti Madlienas pagasts
Atbrīvo no Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata

O.Atslēdziņa iesniegums tika izskatīts domes sēdē 15. augustā. Dome, izskatot O.Atslēdziņa iesniegumu, pieņēma lēmumu no Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata O.Atslēdziņu atbrīvot ar 2019. gada 15. augustu un ar 2019. gada 16. augustu iecelt viņu Ogres novada pašvaldības Madlienas komunālo pakalpojumu iestādes „ABZA” vadītāja amatā, nosakot mēnešalgu 1287 euro mēnesī.

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības izpilddirektora P.Špakovska rīkojumu Nr.285-p Ogres novada pašvaldības Madlienas komunālo pakalpojumu iestādes “ABZA”  vadītājs O. Atslēdziņš no 2019. gada 16. augusta līdz darbinieka pieņemšanai vakantajā Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā veic vakantā Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus.