Detālplānojumi Ziņas, jaunumi
Karte ar iezīmētu zemes vienību

Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) dome ar 2023. gada 30. novembra lēmumu “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Pērkones”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov.” atļāva uzsākt detālplānojuma izstrādi nekustamā īpašuma “Pērkones”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., kadastra Nr. 74800050421, sastāvā esošajai zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 74800050421 (turpmāk – Zemes vienība).

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs – nekustamā īpašuma īpašnieks – sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Dein Partner”.

Detālplānojuma izstrādes mērķis – izveidot Zemes vienībai pievienojumu valsts galvenajam autoceļam A6 Rīga-Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža (Pāternieki).

Minētais Pašvaldības domes lēmums un detālplānojuma izstrādes darba uzdevums pieejams Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Ogres novada pašvaldības 2023.gada 30.novembra lēmums “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Pērkones”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov.”

Darba uzdevums detālplānojuma nekustamajam īpašumam īpašuma “Pērkones”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., izstrādei

Līgums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pērkones”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., izstrādi un finansēšanu (projekts)