Detālplānojumi Ziņas, jaunumi
Karte ar iezīmētu zemes vienību

Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) dome ar 2023. gada 26. oktobra lēmumu “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu zemes vienībai Salas ielā 3D, Ogrē, Ogres nov.” atļāva uzsākt detālplānojuma izstrādi zemes vienībai Salas ielā 3D, Ogrē, Ogres nov. (turpmāk – Zemes vienība).

Detālplānojuma izstrādi ierosināja Zemes vienības īpašnieki.

Detālplānojuma izstrādes mērķis – sadalīt Zemes vienību savrupmāju apbūves vajadzībām, transporta infrastruktūras un inženierapgādes nodrošināšanai.

Pašvaldības domes lēmums un detālplānojuma izstrādes darba uzdevums ir pieejams Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Ogres novada pašvaldības domes 2023. gada 26. oktobra lēmums “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu zemes vienībai Salas ielā 3D, Ogrē, Ogres nov.”

Darba uzdevums detālplānojuma zemes vienībai  zemes vienībai Salas ielā 3D, Ogrē, Ogres nov., izstrādei

Līgums par detālplānojuma zemes vienībai Salas ielā 3D, Ogrē, Ogres nov., izstrādi un finansēšanu (projekts)