Ciemupe Ziņas, jaunumi
Smiltīs iedurta lāpsta

Ogres novada pašvaldība informē, ka ir atsākti būvdarbi pašvaldības meliorācijas sistēmā.

Ciemupē turpinās būvniecības ieceres “Pašvaldības meliorācijas sistēmu pārbūve Ogres novada Ogresgala pagasta Ciemupes ciema Zvejnieku, Pionieru, Daugavas un Krasta ielas rajonā” realizācija. Būvdarbu veicējs SIA “GTF”, būvuzraugs SIA “Melio būve”.

Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar AS “Sadales tīkls” sniegto informāciju Ciemupē laika posmā no aprīļa beigām līdz jūlijam tiks realizēta būvniecības iecere “20 kV EPL A-2034 pārbūve un lokveida shēmas izveide, Ciemupe, Ogresgala pagasts, Ogres novads”. Darbos ietilpst 20kV gaisvadu līnijas pārbūve kabelī uz krastmalas ielas un 20kV kabeļa guldīšana Zvejnieku ielā, kā arī tiks pārbūvēts esošais transformatora punkts T-2034 konteinerī un rekonstruēta 20kV gaisvadu līnija (B2022) no b. 27 līdz b.16. Darbus veiks veiks SIA “Hanza-elektro”, būvdarbu tehnisko uzraudzību veiks AS “Sadales tīkls” Būvniecības kontroles nodaļa, meistars I.Lisenoks.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā.