Ogres novads Ziņas, jaunumi
Egļu stāsts 2023 plakāts

Ogres novada pašvaldība aicina atbalstīt akciju “Egļu stāsts” un balsot par izgreznotajām eglītēm, kuras rotājušas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas un uzņēmēji.

Šogad akcijai “Egļu stāsts” pieteiktas 48 eglītes, kas apskatāmas gan Ogres pilsētā, gan citās Ogres novada vietās. Izrotātās eglītes Ogres novada iedzīvotājus un viesus priecēs līdz pat 31.janvārim.

Aicinām apskatīt eglītes un balsot par sev tīkamāko!

Balsot var līdz 7. janvārim, noskenējot pie katras eglītes esošo QR kodu vai saitē: https://ej.uz/egļu-stāsts-2023

Mākslinieki, kuru rotātās egles iegūs visvairāk iedzīvotāju simpātiju, varēs tikt pie dažādām balvām no “Egļu stāsts” atbalstītājiem.

Lai viesiem no citām pilsētām un novadiem būtu vieglāk orientēties, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs izveidojis kartes ar eglīšu atrašanās vietām Ogres pilsētā un novadā.

Egļu stāstu organizē: Ogres novada pašvaldība, Ogres novada Kultūras centrs, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.

Egļu stāstu atbalsta: Latvijas Pērles, Manas garšas, Fazer, Māris&Co, Dailas konditoreja.