LIAA Ogres biznesa inkubators
Biznesa inkubatoram pirmais darba gads veiksmīgs

Pagājušajā nedēļā, 7.februārī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators svinīgā pasākumā atskatījās uz gada laikā paveikto.

Uz LIAA Ogres biznesa inkubatora gada jubilejā piedalījās arī šīs iestādes sadarbības partneri, tostarp Ogres novada pašvaldības pārstāvji – domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš un Infrastruktūras veicināšanas nodaļas vadītāja Aija Romanovska. Abi pašvaldības pārstāvji ir LIAA Ogres biznesa inkubatora konsultatīvās komisijas locekļi.

Sveicot gada jubilejā, G. Sīviņš atzina, ka, lai gan viens gads ir īss laika posms, paveikts ir daudz, jūtami aktivizējies darbs, manāms liels progress darbā ar topošajiem uzņēmējiem.

Jubilejas pasākumā tika apbalvoti aktīvākie uzņēmēji.

Biznesa inkubatoram pirmais darba gads veiksmīgs

LIAA biznesa inkubatoros, tostarp Ogres biznesa inkubatorā, aicināti pieteikties jaunie uzņēmēji, kuru uzņēmumi ir jaunāki par 3 gadiem, kā arī biznesa ideju autori, kuriem vēl nav sava uzņēmuma, bet ir vīzija par sava biznesa uzsākšanu. Biznesa inkubatori sniedz atbalstu fiziskām personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantus.

Ogres biznesa inkubators pieņem pieteikumus no Ogres, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu, Stopiņu, Lielvārdes un Ķeguma novada jaunajiem uzņēmējiem inkubācijas un pirms inkubācijas atbalsta programmās.

Šobrīd OBI abās atbalsta programmās darbojas ap 20 jaunajiem uzņēmējiem. Pieteikties konsultācijām vai uzņemšanai inkubatorā aicinām jebkurā laikā, sazinoties ar OBI darbiniekiem - zvanot vai rakstot uz e-pastu.

LIAA Ogres biznesa inkubators atrodas Akmeņu ielā 47, Ogrē. Tālrunis +371 62400902, darba laiks - darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00

Kontaktpersonas: Ilze Linkuma, vecākā projektu vadītāja, e-pasts ilze.linkuma@liaa.gov.lv; Laura Zariņa, projektu vadītāja, e-pasts - laura.zarina@liaa.gov.lv.