Sports
BK “Ogre” 17. uzvara sezonā

Valmieriešiem otrajā spēlē pēc kārtas nācās iztikt bez vērtīgā basketbolista Edmunda Elkšņa. Līdzīgi kā iepriekšējā duelī ar Rakveres "Tarvas" (74:87), valmieriešiem pirmajā puslaikā neizdevās atrast savu spēles ritmu. Pēc līdzvērtīga mača sākuma "Ogres" sastāvā iniciatīvu pārņēma pieredzējušie Rinalds Sirsniņš un Kaspars Bērziņš, savukārt aizsardzībā, kā ierasts, īpaši labi darbojās Rihards Zēbergs, ogrēniešiem pēc pirmā ceturkšņa iegūstot deviņu punktu pārsvaru - 27:18.

Otrajā ceturtdaļā "Ogre" veica 11 punktu izrāvienu, panākot pat 21 punkta pārsvaru (43:22). Nepiekāpīgie valmierieši līdz puslaika izskaņai spēja rezultāta starpības ziņā nedaudz pietuvoties - 30:44. Tāpat viesi no Valmieras labāk iesāka otro puslaiku, Klāvam Dubultam ar diviem divpunktu metieniem un Valteram Vēverim ar diviem soda metieniem pietuvinot "Valmiera Glass/ViA" līdz 36:47.

Drīz pēc tam "Ogre" sāka aktīvu uzbrukumu - Kaspars Bērziņš iemeta trīs svarīgus tālmetienus pēc kārtas, veicot izšķirošu 18:2 atrāvienu un iegūstot rezultātu - 70:42. Atlikušajā laikā vairāk iespējas doties laukumā ogrēnieši deva Jānim Antropam, Didzim Mališevam un Martam Ozolinkēvičam. Pēdējā uzbrukumā tieši Ozolinkēvičs ar brīvu tālmetienu no stūra ļāva ogrēniešiem pārsniegt 100 punktu robežu.

Lielisku sniegumu mājinieku rindās nodemonstrēja Kaspars Bērziņš, kurš laukumā pavadīja tikai 15 minūtes, taču guva 26 punktus (6/8 - 2p., 4/7 - 3p., 2/3 - s.m.), kā arī savāca sešas atlēkušās bumbas. Trāpīga roka bija arī Džeimsam Beitmonam, kurš guva 15 punktus un savāca sešas atlēkušās bumbas. Antrops atgriešanos "Ogrē" atzīmēja ar 5:18 minūtēs izdarītu vienu rezultatīvu piespēli. Valmieriešu rindās pa 13 punktiem guva Roberts Blūmbergs (arī deviņas bumbas zem groziem), Valters Jānis Liepiņš un Klāvs Dubults.

Turpinājumā ogrēnieši dosies uz Rīgu, kur 19. janvāra pievakarē spēkosies ar sīksto "Latvijas Universitāti".