Sports
BK “Ogre” pārspēj "Tartu Ülikool"

Turnīra līdervienībai "Ogrei" viss sākuma piecinieks produktīvi uzsāka spēli, katram spēlētājam izceļoties ar rezultatīvām darbībām jau pirmās ceturtdaļas ievadā. Abu komandu gūtais punktu skaits lielākoties auga līdzīgi, bet pirmā perioda pēdējā minūtē "Ogre" veica septiņu punktu izrāvienu, kas pēc ceturtdaļas deva Nikolaja Mazura komandai labvēlīgu rezultātu ar 26:19.

Otrajā ceturtdaļā dzirkstelīti "Ogres" uzbrukumam deva Džeimsa Beitemona rezultatīvā spēle, kam "Tartu Universitātes" aizsardzība nebija gatava. Pēc pirmā puslaika Latvijas komandas pārsvars sasniedza 25 punktus, pārtraukumā ejot ar sev labvēlīgo 60:35.

Otrā puslaika sākumā Rihards Zēbergs panāca viesu komandai 30 punktu pārsvaru. "Tartu Universitāte" samazināja starpību trešā perioda vidū ar diviem pēc kārtas realizētiem trīs punktu metieniem. Vēlreiz mājiniekiem ar diviem tālmetieniem izcēlās jaunais igauņu aizsargs Roberts Valge, taču ogrēnieši atbildēja ar rezultatīviem uzbrukumiem, saglabājot pārliecinošu vadību līdz ceturkšņa izskaņai - 81:54.

Pēdējās ceturtdaļas ievadā ogrēnieši atkal atjaunoja 30 punktu pārsvaru, bet Tartu komanda veica 11 punktu izrāvienu. Tomēr 19 punktu starpība trīs minūtes līdz beigām neļāva Prta Venes komandai cerēt uz neticamas uzvaras izraušanu. Līdz spēles beigām ogrēnieši iemeta pāris tālmetienus, iegūstot 14. uzvaru šajā sezonā ar rezultātu 97:76.

Produktīvāko sniegumu nodemonstrēja Kristaps Dārgais, kurš izcēlās ar 20 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Ar 18 punktiem - Dzeimss Beitemons.

"Tartu Ülikool" - "Ogre" 76:97 (19:26, 16:34, 19:21, 22:16)
Tartu: Drungila 21, Valge 15, Hermets 10, Soks 8, Kivi 6. Sāls 4, Ēlarme 4, Sārs 3, Āvs 3, Parols 2, Vene, Jurgenšteins.

Ogre: Dārgais 20 (10 atl.b.), Beitemons 18, Bērziņš 16, Zēbergs 15, Zotovs 13, Sirsniņš 7, Apsītis 6, Pozņaks 2, Mizis, Mališevs, Muižnieks.