Skolas iela 12 sporta centrs

17. novembrī pirms Ogres novada pašvaldības komiteju sēdēm Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja par aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres novadā.

ĒKU PĀRBŪVE

Ogres novada Sporta centra sporta zāles ēkas pārbūve

Būvdarbi Ogres novada Sporta centra sporta zāles ēkā Skolas ielā 12, Ogrē, ir pabeigti, ēka nodota ekspluatācijā. Ir veikta ēkas pārbūve un energoefektivitātes pasākumi: nomainīts jumts, logi un durvis, atjaunots un siltināts cokols, atjaunota fasāde; ir nodrošināta vides pieejamība un labiekārtota apkārtējā teritorija. Darbus veica SIA “Velve AE”. Būvdarbi notika Eiropas Savienības REACT-EU fonda projekta “Ogres pašvaldības ēkas Skolas ielā 12, Ogrē, energoefektivitātes paaugstināšana, izmantojot atjaunojamos energoresursus” ietvaros.

Jaunās Ogres Valsts ģimnāzijas ēkas būvniecība

Turpinās ēkas fasādes apdares darbi, iekšējie apdares darbi un ventilācijas sistēmas izbūve. Ir pabeigta ielas posma asfaltēšana, kā arī turpinās atlikušie teritorijas labiekārtošanas darbi. Ēkai ir pieslēgta ūdensapgāde un apkure. Decembrī ir plānots pabeigt visus būvdarbus un uzsākt ēkas nodošanu ekspluatācijā. Decembrī izsludināto iepirkumu rezultātā tiks slēgti līgumi par ēku mēbeļu un aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu.

Ēkas Ogrē, Suntažu ielā 2, pārbūve

Darbi notiek projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai (Suntažu iela 2, Ogrē)” ietvaros. Pārbūvējamajai ēkai turpinās jumta izbūve, iekšējo komunikāciju montāža, telpu pārbūve un vides pieejamības nodrošināšana, kā arī tiek veikta pagraba grīdu betonēšana. Pabeigta cokola siltināšana. Tiek veikta grīdu izlīdzināšana, gaismekļu uzstādīšana, sanmezglu flīzēšana. Jaunbūvei notiek jumta izbūve un metāla konstrukciju montāža. Tiek veikta grīdu, iekštelpu komunikāciju un starpsienu izbūve, kā arī logu montāža. Notiek arī apkārtējās teritorijas labiekārtošana, veicot ietvju, braucamās daļas un stāvlaukumu izbūvi no bruģa seguma, kā arī rekreācijas teritorijas attīstība. Pabeigta siltumtrases izbūve uz jaunbūvi.

Ēkas pārbūve Ikšķilē, Skolas ielā 4

Objektā notiek 3.stāva demontāžas darbi, pamatu betonēšanas darbi, pagrabstāva grīdu stiegrošanas darbi. Turpinās ārējo inženiertīklu izbūves darbi, kā arī norobežojošo konstrukciju – sienu mūrēšanas darbi. Šogad vēl plānots veikt jumta izbūves darbus un izbūvēt ārējos elektrotīklus.

Būvdarbi 17112022 kol1

Taurupes muižas klēts atjaunošana

Ēkā ir pabeigta siltummezgla izbūve, pieslēgta silto grīdu apkures sistēma. Notiek iekšējie elektromontāžas un apdares darbi. Ēkā ir ieklāti 40 procenti jumta seguma, šie darbi tiks pabeigti līdz novembra beigām.

Ēkas Viļņi pārbūve Ķeipenē

Pus ēkai pabeigti jumta ieklāšanas darbi, tie tiks turpināti pēc jumta logu piegādes. Pabeigti arī pirmā stāva grīdu betonēšanas darbi. Novembrī un decembrī turpināsies iekšējie apdares darbi, apkures sistēmas pārbūve, durvju un logu iestrāde, 2.stāva starpspāru siltumizolācijas iestrāde, 2.stāva grīdas pīrāga izveidošana, slīpo griestu apdare un apstrāde.

Jumpravas estrādes pārbūve

Šajā objektā pabeigti elektrotīklu izbūves darbi. Notiek basketbola laukuma pamatnes izbūve. Šonedēļ plānots pabeigt visus demontāžas darbus.

Būvdarbi 17112022_kol2

IELU PĀRBŪVE

Saules prospekta Ogrē pārbūve

Būvdarbi šajā objektā tika uzsākti šī gada 22. augustā. Saules prospekta pārbūve tiek veikta posmos starp Ogres pilsētas robežu un Zilokalnu prospektu (posma Nr.1 garums 180 m) un posmā starp Zilokalnu prospektu un Vidus prospektu (posma Nr.2 garums 520 m). Pirmajā ielas posmā notiek asfalta apakškārtas ieklāšana. Otrajā ielas posmā notiek lietus kanalizācijas izbūves darbi, kā arī ceļa pamatnes izbūve. Tiks uzstādītas ceļa apmales un izbūvēta lietus ūdens kanalizācija. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 6 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.

Strēlnieku prospekta Ogrē pārbūve

Būvdarbu līgums noslēgts šī gada 12. oktobrī. Projekta mērķis ir Strēlnieku prospekta seguma pārbūve posmā no Dārza ielas līdz Jāņa Čakstes prospektam, iekļaujot lietus ūdens savākšanu un kanalizācijas tīklus. Plānotā pārbūvējamā posma garums ir 1275 m. Objektā uzsākti lietus ūdens kanalizācijas izbūves darbi Viestura alejā un Andreja ielā. Darbi šogad notiks tik ilgi, cik to atļaus laika apstākļi un tehnoloģija. Būvdarbi jāpabeidz 9 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.

Ielu pārbūve Lielvārdē

Lielvārdē notiek Rembates ielas, Stacijas ielas, Andreja Pumpura ielas, Meža un Uzvaras ielas pārbūve. Būvdarbi tika uzsākti 22. septembrī. Turpinās zemes klātnes ierakuma būvniecība, drenējošā slāņa izbūve, šķembu kārtu izbūve, drenāžas cauruļu iebūve un esošo kabeļu čaulošana. Trīs ielās jau tiek veikta brauktuvju un ietvju apmaļu izbūve, divās ielās uzsākta betona bruģakmens ieklāšana ietvēm. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 7 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.