Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Ogresgala ceļš 2017

Pašvaldības ceļam Ogresgals – E22 posmā “Gāršas” – “Stuģi” 16. un 17. oktobrī tiks veikti asfaltbetona seguma virskārtas izbūves darbi, kā rezultātā no plkst.9.00 līdz 19.00 tiks ierobežota un slēgta satiksme.

Jau informējām, ka Ogresgalā notiek būvniecības darbi Ogres novada pašvaldības grants ceļa posmā “Gāršas” – “Stuģi” 1,8 km garumā.

Darbi tika uzsākti šī gada jūnijā, tos veic SIA “Ceļinieks 01” atbilstoši SIA “Projekts EAE” 2016. gadā izstrādātajam būvprojektam. Ceļa posma pārbūves būvniecības izmaksas ir 487 715,84 eiro. Darbi jāpabeidz līdz 23. novembrim.

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros ar ELFLA finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu. Projekta mērķis ir grants ceļu posmu Ogresgala un Meņģeles pagastā pārbūve, veicinot pieejamību un mobilitāti, kā arī attīstot uzņēmējdarbībai nozīmīgu infrastruktūru.

NAP un ELFLA logo