Atbalsts Ukrainai Ziņas, jaunumi
Černihivas mērs Vladislavs Atrošenko

Ogres novada pašvaldība ir saņēmusi Černihivas, Ogres sadraudzības pilsētas Ukrainā, mēra Vladislava Atrošenko apsveikuma vēstuli Ogres pilsētas svētkos.

Iepriekšējos gados Černihivas pilsētas delegācija bija pilsētas svētku viesu vidū, diemžēl Ukrainā šobrīd notiek karš, ko izraisījusi Krievija, iebrūkot suverēnas valsts teritorijā.

Lūk, V. Atrošenko vēstule (tulkota no ukraiņu valodas)

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam

Egilam Helmanim

Godātais Helmaņa kungs!

Černihivas pilsētas sabiedrības, deputātu korpusa un manā vārdā, lūdzu, pieņemiet sirsnīgus apsveikumus nozīmīgā notikumā – Ogres pilsētas svētkos.

No sirds novēlu Jums un visiem sadraudzības pilsētas Ogres iedzīvotājiem mieru un klusumu jūsu dzimtajā zemē, labklājību, labu veselību, panākumus un iedvesmu darbā jūsu skaistās un mājīgās pilsētas attīstībai un uzplaukumam!

Papildus apsveikumam svētkos vēlos sirsnīgi pateikties Ogres pilsētas sabiedrībai un visiem draudzīgās Latvijas iedzīvotājiem par humāno palīdzību un atbalstu Černihivai un visai Ukrainai.

Izmantoju iespēju, lai paustu Jums un visiem ogrēniešiem dziļu cieņu un cerību uz turpmāku draudzīgu attiecību attīstību starp mūsu pilsētām.

Ar cieņu

Černihivas mērs