Sports Ķegums Ziņas, jaunumi
Vīru Spēles 2023

12. augustā Ķeguma pludmalē ar Kronvaldu Ata vārdiem “Vīrišķīga cīnīšanās nevils” aizvadītas jau piektās spēka spēles “Vīru Spēles” 2023, šogad runas vīra Gustava Terzena vadībā. Vīru Spēles ikvienam atgādināja par lielāko cīņu mūsu dzīvēs – pašam ar sevi, lai pārvarētu bailes, negribēšanu un uzdrīkstētos. Vīru Spēles pulcēja kuplu viesu skaitu, rūdītus sportistus, kā arī drosmīgos, kuri pirmo reizi uzdrošinājās sevi pieteikt kādā no disciplīnām.

Sporta un izklaides festivāla viesus Ķeguma pilsētas pludmalē sagaidīja tradicionālas un netradicionālas sporta disciplīnas, kā arī vērienīga izklaides programma. Šogad sacensību programma bija augusi līdz iepriekš nepieredzētam apmērām, divpadsmit disciplīnām, kurās piedalijās gan trenēti sportisti, gan festivāla viesi.

Sportistu sniegumu bija iespēja vērot ASTARTE-NAFTA boksā, Spēka Nora NORATLONS, jahtu regatē sadarbībā ar Lielvārdes Jahtu klubu, smaiļošanas sacensībās sadarbībā ar biedrību “Ūdens Bāze” un Ogres novada sporta centru.

Ikvienam festivāla apmeklētājam bija iespēja piedalīties un iegūt balvas no festivāla atbalstītājiem atvērtajās disciplīnās - auto izstādē-konkursā “AUTONAZIS”, virves vilkšanas sacensībās komandās un individuālajā sniegumā sadarbībā ar Latvijas Virves vilkšanas federāciju, smaiļošanas dragreisā, masreslinga turnīrā sadarbībā ar Latvijas Masreslinga Federāciju, roku laušanās sacensībās “Skolotāja Ābola kauss” Ķeguma sporta dzīves leģendas skolotāja Artūra Ābola vadībā un čikāšanās čempionātā sadarbībā ar biedrību “ROKA”. Jaunākajiem festivāla apmeklētājiem bija iespēja uzspēlēt Lielās spēles.

Vīru Spēļu skatuve dārdēja visas dienas garumā. Jau otro gadu Vīru Spēļu komanda sadarbībā ar Rīgas DJ skolu, Livland Group un Digisound Latvija izaicināja jaunos Latvijas DJ piedalīties DJ BATTLE. Festivāla izklaides programmā uz Vīru Spēļu skatuves kāpa trīs Latvijas hip hop pārstāvji Silraq, Kjuumanis un E.V., grupas B OPTIMIST un AUDIOKVARTĀLS. Savukārt, gurnus deju ritmos visas dienas garumā iekustināja DJ Anss, ar DJ setu uzstājās Vīru Spēļu DJ BATTLE 2022 uzvarētājs DJ EK  un nebeidzamu pludmales balli iegrieza radio SWH DJ Artis Volfs. Skatītājiem aizraujošu ugunšovu sniedza Fire Studio.

Vairāk informācijas par festivāla norisi, disciplīnu rezultātiem un noķertajiem fotomirkļiem sekos  “Vīru Spēles” un “Ķeguma ziņas” sociālo tīklu kontos. Foto mirkļus ķēra Filmory.

Organizēja: Ogres novada pašvaldības Ķeguma pilsētas pārvaldes struktūrvienība Ķeguma Tautas nams, sadarbībā ar biedrība ROKA, MAD AISS, StuntFighters MC, Spēka Nora, Rīgas DJ Skola.

Atbalstīja: Ogres novads, ASTARTE-NAFTA, Filmory, Livland Group, Zaķumuižas ūdens, Digisound Latvija, Gaļas Nams Ādaži, Uguns Cafe, OZK noma, YUMA sushi, Ogres novada sporta centrs, Visa Veida Kustība, LATER, Rubeņi, kūpinājumi, Oškrogs, LEDakcijas.lv / V-TAC, UrbanRoad, Sportovesels.eu, Bling Detailing, Fazer Latvija, Ogres novada Jauniešu dome, Latvijas virves vilkšanas federācija, Ūdens bāze un citi.

Vīru spēles 2023 Ķegumā