Ziņas, jaunumi Pašvaldība
Egils Helmanis

Pilsētas svētku ietvaros bijušās sanatorijas “Ogre” atjaunotajās telpās svinīgu uzrunu visu apvienotā novada iestāžu vadītājiem veltīja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Domes priekšsēdētājs sveica iestāžu vadītājus pilsētas svētkos un iezīmēja turpmākās sadarbības modeli, lai kopīgiem spēkiem veidotu kvalitatīvāku un labāku dzīves vidi visā novadā.

“Jaunais novads būs tik veiksmīgs, cik veiksmīga būs visu iestāžu kopējā sadarbība. Ikdienas darbā ir jānojauc robežas starp vēsturiskajiem novadiem, jāmeklē kopīgais, nevis atšķirīgais, un tas ir ceļš uz labāku un kvalitatīvāku dzīvi visā apvienotā novada teritorijā, ” aicināja E. Helmanis. “Mēs esam viens novads un mums ir jāstāv un jākrīt par katru cilvēku, katru pagastu un katru lauku skolu - neatkarīgi no piederības vēsturiskajam novadam. “

E. Helmanis arī uzsvēra, ka iestāžu vadītāji ir galvenie pakalpojumu sniedzēji, tie, kuri uztur kvalitātes latiņu, tieši tāpēc no visas komandas ir atkarīgs, vai kvalitāte saglabāsies un celsies. Veidot labāku vidi ir iespējams tieši katram savā dzīvesvietā, tāpēc jāveicina arī iedzīvotāju iesaiste savas apkārtnes uzlabošanā. “Tā ir mūsu visu kopējā atbildība, lai mums izdotos uzlabot dzīvi visā novada teritorijā.”