Aktuālais par Covid - 19 Jauniešiem
Drīkst apmeklēt apskates objektus, rotaļlaukumus un pirmsskolas sagatavošanas grupas bērnudārzos

Obligāts priekšnoteikums šo ierobežojumu mazināšanai ir visu fiziskās distancēšanās un epidemioloģisko drošības pasākumu stingra ievērošana ikdienā visās jomās arī turpmāk.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, domes sēdē pieņemts lēmums izdarīt vairākus grozījumus domes 2020. gada 31. marta lēmumā “Par Ogres novada pašvaldības pasākumiem ārkārtējās situācijas laikā”.

Saskaņā ar domes lēmumu ar šī gada 15. maiju Ogres novada teritorijā tiek atvērti publiskie apskates objekti, tai skaitā skatu torņi, publiski pieejamie bērnu rotaļu laukumi, aktīvās atpūtas laukumi un skeitparks. Uzturoties šajos objektos personām ir pienākums ievērot Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izludināšanu” noteiktos sociālās distancēšanās ierobežojumus.

Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm un iestādēm, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmu, jānodrošina obligātās izglītības vecuma bērnu (5 - 6 g.) sagatavošanu klātienē pamatizglītības ieguvei, ievērojot noteiktos drošības pasākumus iestādēs. Gadījumā, ja obligātās izglītības vecuma bērnam nav iespējas apmeklēt izglītības iestādi klātienē, izglītības iestādes vadītājam jānodrošina bērnu sagatavošanu pamatizglītības ieguvei attālināti saskaņā ar izglītības iestādes noteikto kārtību.