Ziņas, jaunumi Pašvaldība
Pirmais jaunais paris jaunajās elpās

No 7. augusta Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļa strādā jaunās telpās – pēc 55 gadu darba Brīvības ielā 33, Ogrē, tā ir pārcēlusies uz turpat blakus uzcelto Ogres Centrālās bibliotēkas ēku Brīvības ielā 35.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola atklāj, ka, brīdis, uzsākot darbu jaunajās telpās, gan viņai, gan viņas nodaļas kolēģēm bija satraukuma pilns – viss jauns un neierasts, paies laiks, kamēr pieradīs pie citām telpām un to iekārtojuma.

Satraukums, darbu uzsākot jaunos apstākļos, nebūt neliedza veiksmīgi novadīt laulību reģistrācijas ceremonijas, un Dzimtsarakstu nodaļas jaunajās telpās 7. augustā laulību reģistrācijai bija pieteikušies 6 pāri, pirmais no tiem – Keišu pāris.

Par  godu darba Dzimtsarakstu nodaļas darbības uzsākšanai jaunajās telpās īpašs gods arī pirmajiem, kuru šajā īpašajā dienā sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš un izpilddirektora vietniece Dana Bārbale.

Pirmais pāris Dzimtsarakstu nodaļas jaunajās telpās reģistrē laulību