Izglītība Lielvārde Ziņas, jaunumi
Aivars Peisenieks

Ogres novada pašvaldībā 19. maijā saņemts Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktora Aivara Peisenieka iesniegums par atbrīvošanu no darba 2022. gada 30. jūnijā.

Saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām”, tikai dome var atbrīvot no amata pašvaldības iestāžu vadītājus, tāpēc deputāti lēma ar šī gada 30. jūniju izbeigt darba tiesiskās attiecības ar Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktoru Aivaru Peisenieku. Skolā tiks nodrošināts direktora pienākumu izpildītājs uz laiku līdz Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktora iecelšanai vakantajā amatā.

Pēc lēmuma pieņemšanas Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pateicās Peisenieka kungam par Lielvārdes vidusskolai veltītajiem darba gadiem.