Izglītība
Elektroniskā bērnu pieteikšana 1. klasē turpinās

Tūdaļ pēc reģistrācijas procesa uzsākšanas Ogres novada izglītības pārvaldē tika saņemta informācija, ka ir radušās tehniskas problēmas ar veidlapas aizpildīšanu un informācijas ievadīšanu, kā arī daļa vecāku nav saņēmuši apstiprinājuma informāciju par reģistrāciju un pieteikuma reģistrācijas numuru.

Pašvaldības datorspeciālisti nepilnības pieteikumu reģistrācijā ir operatīvi novērsuši, un šobrīd nekādu problēmu ar veidlapas aizpildīšanu un informācijas ievadīšanu nevajadzētu būt.

Pārbaudot satraukto vecāku informāciju, Ogres novada izglītības pārvaldes speciālisti secināja, ka bērni pašvaldības datu bāzē ir reģistrēti un ir izveidots pieteikuma reģistrācijas numurs, bet vecāki to nav saņēmuši.

Visu informāciju par sava bērna reģistrāciju un pieteikuma reģistrācijas numuru vecāki var noskaidrot, rakstot uz Ogres novada izglītības pārvaldes e-pastu: izglitiba@ogresnovads.lv. Izglītības speciālisti pēc iespējas īsākā laikā sniegs atbildi.

Laika posmā līdz 2020. gada 31. martam divreiz mēnesī Ogres novada pašvaldības mājas lapā tiks publicēta informācija par pretendentu rindu uz katru skolu (saraksts ar pieteikumu kodiem un rindas kārtas numuru). Pirmo reizi pretendentu rinda tiks publicēta šī gada 14.februārī.

Ogres novada pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Pievienotās saites