Jauniešiem
Erasmus+ projektā jaunieši varēs iegūt noderīgas digitālās kompetences

Uz tikšanos bija ieradušies 30 jaunieši. Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciāliste Ieva Švēde aicināja jauniešus pieteikties apmācībām “Digitālās kompetences darba tirgū: vizuālā satura veidošana, informācijas meklēšana”, kas norisināsies 29. maijā plkst. 16 Ogres tehnikumā, kā arī noskaidroja, ko jaunieši vēlētos apgūt apmācībās. Tās vadīs Ogres tehnikuma pedagogs Armands Pučs, kurš palīdzēs izveidot savu plakātu, infografiku vai kādu citu vizuālo materiālu.  Informācija par nākamajām apmācībām sekos.

Aicinām piedalīties jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Pieteikšanās mācībām līdz 28. maijam, rakstot uz e-pastu ieva.svede@ogresnovads.lv.

Tikšanās un apmācības tiek īstenotas Erasmus+ projekta “Digitālās kompetences darba tirgū: bezdarba samazināšanai jauniešu vidū (jauniešiem ar ierobežotām iespējām)” (“Digital competences for new jobs: young people (with fewer opportunities) fight unemployment – DC4JOBS”) ietvaros.