Satiksme, ceļi
Iedzīvotājiem jāseko līdzi izmaiņām transportlīdzekļu novietošanā pilsētā

Šajā un citās autostāvvietās laika ierobežojumus noteikusi Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisija, kas ir atbildīga par jautājumiem, kas saistīti ar pašvaldības pārraudzībā esošo autoceļu tehnisko stāvokli, ekspluatāciju, remontu un būvniecību. Galvenokārt tās ir stāvvietas, kas paredzētas iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams apmeklēt valsts un pašvaldības iestādes, to rīkotos pasākumus.

Autostāvvietas ar laika ierobežojumu Ogres pilsētā ir vairākās vietās - pie Ogres novada pašvaldības, pie Baltās cielavas skulptūras Brīvības ielā, pie Ogres novada Kultūras centra, atsevišķa josla Ogres stacijas laukumā, pie Policijas akadēmijas, kā arī dažiem pilsētas bērnudārziem. Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis norāda, ka diemžēl daudzi iedzīvotāji joprojām tos neievēro. Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumu 285.18. punktu vadītājam, kurš novietojis automobili ar stāvēšanas ierobežojumu apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā. Atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 pantam sods par nepareizi novietotu transportlīdzekli stāvvietā ar laika ierobežojumu ir 30 eiro.

Pašvaldības policija atkārtoti aicina iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām transportlīdzekļu novietošanā, kā arī ievērot noteiktos stāvēšanas laika ierobežojumus, jo citādi autovadītāji ar savu rīcību pārkāpj citu satiksmes dalībnieku tiesības. Tas attiecās arī uz automašīnu novietošanu neatļautā vietā vai novietošanu neatbilstoši prasībām, tādējādi apgrūtinot citu mašīnu kustību.

Pievienotās saites