Atbalsts Ukrainai Ziņas, jaunumi
	Iespēja saņemt valsts finansējumu Ukrainas bērnu un jauniešu dalībai nometnēs

Ogres novada pašvaldībā ir iespēja saņemt valsts finansējumu Ukrainas bērnu un jauniešu dalībai nometnēs. Aicinām pieteikties nometņu organizatorus, kuru nometnēs paredzēta Ukrainas bērnu un jauniešu iesaiste latviešu valodas apguvei un integrācija sabiedrībā, valsts piešķirtā finansējuma saņemšanai.

Paredzētais finansējums 20 EUR/dienā dienas nometnei, 40 EUR/dienā diennakts nometnei. Finansējumu iespējams izmantot telpu un aprīkojuma nomai, transporta pakalpojumiem, dalībnieku ēdināšanai, izmitināšanai,  aktivitātēm un nodarbībām nepieciešamajiem materiāliem un kancelejas precēm, ieejas biļetēm, nometnes personāla darba samaksai.

Atbalsta mērķis ir sniegt pozitīvas emocijas un pieredzi bērniem un jauniešiem no Ukrainas, kuri šobrīd mitinās Ogres novadā, veicināt integrāciju Latvijā, mācot viņiem latviešu valodu, vēsturi, kultūru, tradīcijas, kā arī dot iespēju iepazīties ar jauniem draugiem.

Atbalstu iespējams saņemt, iesniedzot rakstisku pieteikumu Ogres novada Izglītības pārvaldē Ogrē, Brīvības ielā 11, 2. stāvā vai elektroniski parakstītu pieteikumu nosūtot uz e-pastu izglitiba@ogresnovads.lv.

Atbalsts Ukrainas bērnu un jauniešu dalībai nometnēs tiks piešķirts Ogres novada pašvaldībai piešķirtā finansējuma apmērā.

Vairāk informāciju var saņemt, sazinoties ar Ogres novada Izglītības pārvaldes projektu koordinatori Artu Tamani, zvanot uz tālruni 65068784, vai Profesionālās ievirzes un interešu izglītības nodaļas vadītāju Ievu Švēdi, zvanot uz tālruni 65068764.