ielu celu uzturesana sniegs

Pēdējās divas diennaktis ir spēcīgi snidzis. Uz ceļiem un ielām intensīvi strādā ceļu tīrīšanas tehnika, tomēr sniegu nav iespējams iztīrīt vienlaikus visur.

Ielu un ceļu uzturēšana tiek veikta atbilstoši ielu un ceļu uzturēšanas klasēm, par kurām informācija apskatāma šeit: Ielu uzturēšanas klases 2022. gadā | Ogres novada pašvaldība (ogresnovads.lv)

Pašvaldības atgādina, ka ziemas periodā, lai būtu iespējams iztīrīt sniegu, vairākās ielās Ogrē, Priežu ielas, Lapu ielas, Skolas ielas, Grīvas prospekta ielu posmos, ir uzstādītas pagaidu ceļa zīmes “Apstāties un stāvēt aizliegts”.

Intensīvu nokrišņu periodā pašvaldība lūdz iedzīvotājus iespēju robežās savas automašīnas nenovietot uz šaurajām ielām Lašupēs un Dārziņos, jo tās apgrūtina ielu attīrīšanu no sniega.

Ja iedzīvotājiem ir kādi jautājumi vai ierosinājumi saistībā ar ielu un ceļu uzturēšanu Ogres novadā, lūgums sazināties:

Ogres pilsētā un Ogresgalā:

• SIA VIA Mežs (tālr. 25633463)

Uzturēšanas teritorija:  Pārogres rajons, Jaunogres rajons. Robeža ir Ogres upe līdz Lašupēm un dzelzceļa līnija Jaunogrē.

• AS  ACB – (tālr. 25633463)

Uzturēšanas teritorija: Ogres pilsētas centrs un Loka ielas rajons, Lašupes, Ogresgala pagasts.

• VSIA Latvijas autoceļu uzturētājs –  (tālr. 80005555)

Uzturēšanas teritorija: A6 autoceļš (Rīgas iela – Daugavpils iela) un P5 (Tīnūžu iela); visi valsts ceļi ar apzīmējumu A, P un V.

Ikšķiles un Tīnūžu teritorijā:

•  galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Gatis Pušpurs, tālr. 65036118.

Bijušā Lielvārdes novada pašvaldības teritorijā:

• Lielvārdes pilsētā un Lielvārdes pagastā - ceļu ekspluatācijas inženieris Andris Jankovskis, tālr. 26324333, e-pasts: andris.jankovskis@lielvarde.lv
  • Lielvārdes pilsētas gājēju ietvju tīrīšanu nodrošina SIA "LIELVĀRDES REMTE" - pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Vilnis Melkerts, tālr. 28800166, e-pasts: vilnis.melkerts@remte.lv;​
  • Jumpravas pagastā - pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Samsons, tālr. 28656372, e-pasts: aivars.samsons@lielvarde.lv;
  • Lēdmanes pagastā - pagasta pārvaldes vadītājs Dzintars Laganovskis, tālr. 28352769, e-pasts: dzintars.laganovskis@lielvarde.lv.​

Bijušā Ķeguma novada pašvaldības teritorijā:

• Ķeguma pilsēta - Juris Laizāns, Ķeguma pilsētas pārvaldes vadītājs, tālr. 28087999, e-pasts juris.laizans@ogresnovads.lv.
  • Rembates pagasts – Liene Lazdiņa, Rembates pagasta pārvaldes vadītāja, tālr. 27884206, e-pasts liene.lazdina@kegums.lv.
  • Birzgales pagasts – Diāna Arāja, Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja, tālr. 27337815, e-pasts: diana.araja@ogresnovads.lv;
  • Tomes pagasts –  Juris Laizāns,Tomes pagasta pārvaldes vadītāja p.i., tālr. 28087999, e-pasts: juris.laizans@ogresnovads.lv.

Bijušā Ogres novada pagastos:

• Krapes pagastā  pagasta pārvaldes vadītāja Inese Sandore, tālr. 65055715, inese.sandore@ogresnovads.lv.
  • Ķeipenes pagastā – pagasta pārvaldes ceļu fonda vadītājs Kārlis Antonovs, tālr. 2942180, karlis.antonovs@ogresnovads.lv,
  • Lauberes pagastā – pagasta pārvaldes vadītājs Andris Misters, tālr. 26437990, laubere@ogresnovads.lv.
  • Madlienas pagastā – komunālo pakalpojumu iestāde “ABZA” vadītājs Ojārs Atslēdziņš, tālr. 29204753, ojars.atsledzins@ogresnovads.lv.
  • Mazozolu pagasts – pagasta pārvaldes Saimniecības daļas vadītājs Jānis Švikstiņš, tālr. 65031951, janis.svikstins@ogresnovads.lv.
  • Meņģeles pagasts – pagasta pārvaldes vadītāja Vija Kauliņa, tālr. 65029171, vija.kaulina@ogresnovads.lv.
  • Suntažu pagastā – pārvaldes vadītājs  Valdis Ancāns, tālr. 26467789, valdis.ancans@ogresnovads.lv.
  • Taurupes pagastā –  komunālās saimniecības vadītājs Voldemārs Gulbis, tālr. 26467451.

Ielu un ceļu uzturēšana ziemā Ogres novadā. 09.12.2022.