Jauniešiem
Improvizācijas teātris “TTTeātris” atklāj jauno sezonu

Arī turpmāk “TTTeātra” izrādes būs skatāmas katra mēneša trešajā ceturtdienā un nākamā izrāde ir gaidāma 19. novembrī uzreiz pēc valsts svētkiem, protams, ja tas būs iespējams, ņemot vērā ierobežojumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu.

Sākot savu teātra sezonu “TTTeātris” sagatavoja īpašu pārsteigumu skatītājiem, aicinot izrādē piedalīties savu īpašo draugu “Lielo muļķu” ciemata mēru Alni (multimākslinieku Robertu Gobziņu), kurš visiem saprotamā valodā, izmantojot elementārfiziku 12.klasei, izskaidroja kopā būšanas nozīmību pandēmijas laikā, ievērojot Ministru kabineta noteikumus.

Liels paldies Ogres novada Kultūras centram (ONKC) par iespēju spēlēt ONKC Izstāžu zālē, kur ir burvīga atmosfēra tieši Improvizācijas teātra izrādēm, kā arī mūsu atbalstītājiem Ogres novada pašvaldībai, Ogres novada izglītības pārvaldei, Jaunogres vidusskolai, ogrenet.lv un personīgi Zanei Bēķei (Ikšķiles vidusskola)! Arī nākamajā izrādē būs mūsu draugi un gaidāmi pārsteigumi skatītājiem no īpašā viesa puses. Esat laipni gaidīti uz mūsu izrādēm!Informācija par izrāžu norisi Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv.

Informāciju sagatavoja “TTTeātra” projekta autors Oskars Kļava