Izglītība Aktuālais par Covid - 19
Individuālās konsultācijas projektā “PuMPuRS” notiks attālināti

Ogres 1. vidusskolā, Jaunogres vidusskolā, Ogres sākumskolā un Madlienas vidusskolā aktīvi norit darbs pie sagatavošanās individuālā atbalsta sniegšanai attālināti projektā “PuMPuRS” iesaistītajiem skolēniem no 5. līdz 12. klasei, lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu.

Ogres 1. vidusskolā šī mācību gada 2. semestrī projekta ietvaros individuālu atbalstu mācībās saņem  120 skolēni.  Šobrīd projektā darbojas 43 skolotāji.

Projekta koordinatore Dace Čuhnova stāsta, ka īsi pirms ārkārtas situācijas sākšanās valstī Ogres 1. vidusskolā projekta ietvaros tika piešķirtas brīvpusdienas 2 projektā iesaistītajiem skolēniem. Šim mērķim tiek izmantota Ogres novadnieka karte.

Ogres sākumskolā šī mācību gada 2. semestrī projektā iesaistās 52 skolēni no 5. un 6. klases un 12 pedagogi. Jaunogres vidusskolā šajā mācību semestrī projektā "PuMPuRS" iesaistās 50 skolēni un 21 pedagogs, Madlienas vidusskolā - 5 skolēni un 7 pedagogi.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Pievienotās saites