Izglītība Ziņas, jaunumi
Bērni zīmē

Ogres novada Izglītības pārvalde informē, ka tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams izveidot uzņemšanas sarakstus pirmsskolas izglītojamo uzņemšanai no 2023. gada 1. septembra.

Lai nodrošinātu kvalitatīva pakalpojuma piegādi, programmas uzturētājs Ogres novada pirmsskolu rindā ir identificējis veicamās izmaiņas un aktīvi strādā pie izmaiņu izstrādes. Darbus plānots pabeigt šīs nedēļas laikā.

Tiklīdz uzņemšanas sarakstu veidošana tiks aktivizēta, Ogres novada Izglītības pārvaldes speciālists organizēs sarakstu veidošanu.

Ja bērnam no 2023. gada 1. septembra tiks piešķirta vieta pašvaldības izglītības iestādē pirmsskolas izglītības programmā, tad vecāks uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi saņems ziņu par vietas piešķiršanu konkrētā izglītības iestādē. Arī vietnē www.epakalpojumi.lv Jūsu bērna pieteikuma statuss būs “Uzaicināts”. Pēc e-pasta saņemšanas vecākiem līdz 15. jūnijam darba laikā no plkst. 9.00 līdz 16.00 jāsazinās ar konkrēto izglītības iestādi, lai vienotos par tālāko darbību veikšanu. Izglītības iestāžu kontakti pieejami pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv.

Atvainojamies visiem par sagādātajām neērtībām un paldies par sapratni!