Pašvaldība Aktuālais par Covid - 19
Atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi

Ņemot vērā augstāk minēto, tiek grozīts Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” (“R.A.D.I. – Ogres novadam”) nolikuma 23. punkts, nosakot, ka:

• datorrakstā aizpildīta projekta pieteikuma veidlapa un tās pielikumi vienā eksemplārā papīra formātā jāiesniedz:
  1. vai Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Ogrē, Brīvības ielā 33, 1. stāvā (pa centrālo ieeju apmeklētāji var iekļūt ēkas 1. stāvā, priekštelpā pie Apmeklētāju pieņemšanas centra ir izvietota Ogres novada pašvaldības kaste iesniegumu, tai skaitā projekta pieteikumu ievietošanai. Apmeklētāju pieņemšanas centra darbinieces regulāri izņem kastes saturu un reģistrē ienākošos dokumentus);
  2. vai nosūtot pa pastu (Ogres novada pašvaldības, Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001);
  3. vai elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz Ogres novada pašvaldības elektroniskā pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv tematā norādot iesniedzamā projekta nosaukumu un “RADI”.

• pieteikuma veidlapa līdz šī gada 23. marta plkst.17.00 jāiesniedz arī elektroniskā veidā kā Word dokuments (ierakstīta elektroniskā datu nesējā vai nosūtot uz elektroniskā pasta adresi olga.tinkuse@ogresnovads.lv, tematā norādot iesniedzamā projekta nosaukumu un “RADI”).

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir šī gada 23. marts plkst.17.00. Gadījumā, ja iesniegums ir nosūtīts pa pastu, uz aploksnes jābūt pasta nodaļas zīmogam ar datumu līdz 2020. gada 23. martam (ieskaitot), un vērtēšanas komisija gaida 5 (piecas) kalendārās dienas līdz uzsāk iesniegumu vērtēšanu.

Atbilstoši “R.A.D.I. – Ogres novadam” nolikumā noteiktajam projektos paredzētās aktivitātes varēs īstenot laika periodā no līguma noslēgšanas dienas līdz 2020. gada 20. novembrim, taču atbilstoši turpmākajai ārkārtas situācijas virzībai valstī projektu īstenošanas termiņš var tikt pagarināts.

Pievienotās saites