Ogres novads Ziņas, jaunumi
Galda spēle "Izzini Ogres novadu"

14. novembrī kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” tika izspēlēta Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "R.A.D.I. – Ogres novadam” ietvaros radītā galda spēle "Izzini Ogres novadu".

Dalībnieki izmēģināja gan vienkāršāko variantu, kas piemērots bērniem no 6 gadu vecuma, gan arī komplicētāko, meklējot atbildes par Ogres novada dabu, vēsturi, notikumiem.

Kā atzina paši dalībnieki, laiks paskrēja nemanot, radot pozitīvas emocijas. Tā ir lieliska iespēja gan lieliem, gan maziem aizraujoši pavadīt laiku un uzzināt interesantus faktus par novadu.

Savukārt izzinošās spēles veidotāji atklāj, ka cilvēki mūsdienās daudz laika pavada virtuālajā pasaulē, nesatiekoties cits ar citu, un jaunā spēle veicinās tikšanos klātienē.

Novembra beigās galda spēles būs pieejamas Ogres Centrālajā bibliotēkā (Brīvības iela 35, Ogre), Ogres novada Ģimenes atbalsta dienas centrā (Upes prospekts 16, Ogre), Ikšķiles jauniešu centrā (Birzes iela 33A, Ikšķile), Ķeguma dienas centrā (Liepu aleja 1b, Ķegums), kā arī pie Ogres novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes darbinieces Lielvārdes/Ķeguma administratīvajā teritorijā Zitas Bērziņas-Igaunes (T. 27633024; zita.berzina@ogresnovads.lv).

Informāciju sagatavoja biedrība “Saules raksts”.

Galda spēle "Izzini Ogres novadu" un tās izmēģināšana