Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Lietotne Ogres novadnieks, jauns dizains

Augustā ir pabeigts un iedzīvotājiem pieejams jauns lietotnes “Ogres novadnieks” dizains, kā arī uzlabota lietotnes funkcionalitāte. Lai varētu iegūt jauno lietotnes dizainu, aplikāciju veikalā jāatrod lietotne “Ogres novadnieks” un jāatjauno tās versija.

Lietotnē ir uzlabota sadaļa Pasākumi, Jaunākās ziņas, Ierosinājumi, kā arī izveidotas jaunas sadaļas blokā Uzņēmēji: Jaunumi, Vakances, Uzņēmumi un Karte. Izveidota iespēja lietotnes lietotājiem piedalīties balsošanā, kā arī reģistrētiem lietotājiem komentēt ziņas. Lietotāji var izvēlēties ziņojumu kategorijas, pēc kurām iespējams atlasīt sev interesējošas ziņas, arī ierosinājumus iespējams izvēlēties pēc kategorijas vai statusa. Ērtāka kļuvusi arī pasākumu izvēle – tos iespējams atlasīt pēc noteiktiem datumiem. Lietotnes saturs vēl tiek papildināts.

Uzlabojumus veica lietotnes izstrādātājs SIA Mitigate.

Lietotne ir ērts veids, kā Ogres novada iedzīvotāji var saņemt informāciju par novada aktualitātēm, tai skaitā novadā notiekošajiem pasākumiem, kā arī sazināties ar pašvaldību, izmantojot interaktīvo ierosinājumu platformu. Tāpat lietotnē ir iespējams sazināties ar Ogres novada pašvaldības policiju, informējot par pārkāpumiem. Ogres novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, izmantojot lietotni, ir iespējams saņemt atlaides gan atsevišķiem pašvaldības iestāžu pakalpojumiem, gan pie Ogres novada uzņēmējiem. Svarīgi atcerēties, ka, lejupielādējot vai atjaunojot lietotni, sadaļā Vairāk un Mans profils jāveic autorizācija!

Lietotnē “Ogres novadnieks” ir pieejams arī bezmaksas audio gids ar 179 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām, ko ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Mobilā lietotne Ogres novadnieks ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem). Visu lietotnes priekšrocību izmantošanai ir iespēja autorizēties, izmantojot Ogres novadnieka karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām.

Lietotne “Ogres novadnieks” tika ieviesta 2018. gada augustā reizē ar Ogres novadnieks karti. Šobrīd lietotni savos telefonus ir ielādējuši vairāk nekā 6000 lietotāju, un šis skaits turpina pieaugt. Lietotni plānots uzlabot arī turpmāk, nodrošinot arvien jaunas, lietotājiem noderīgas funkcijas.