Satiksme, ceļi Pašvaldība
Jāņa Čakstes prospektā 1 tiek izbūvēts bērnu rotaļu laukums

Projekta mērķis – sakārtot teritoriju un izbūvēt bērnu rotaļu laukumu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē, lai nodrošinātu Ogres novada iedzīvotājiem atpūtas vietu, rekreācijas zonu, uzlabojot dzīves kvalitāti. Bērnu rotaļu laukums atradīsies teritorijā starp Ogres upi un Jāņa Čakstes prospektu, Ogrē (Ogres parks). Parks ir vēsturiska ogrēniešu rekreācijas zona.

Projekta ietvaros tiks izbūvēts bērnu rotaļu laukums, tā iekārtas, gājēju celiņi, brauktuves pieslēgums J.Čakstes prospektam, velonovietnes, gājēju laipas. Atsevišķu atvērtās lietus ūdens atvades risinājumi (caurtekas, ievalces), ietves un rotaļu laukuma apgaismojums. Tiks ierīkoti arī dažādi dekoratīvie stādījumi, veikta zaļās zonas atjaunošana un jauna zāliena ierīkošana, kā arī labiekārtojuma elementu izbūve- soliņi, atkritumu urnas, urnas dzīvnieku izkārnījumiem, infostends, veloturētāji, bērnu rotaļu laukuma nožogojums, biotopu nožogojums.

Lai īstenotu teritorijas labiekārtošanu, tika izsludināti divi publiskā iepirkuma konkursi- par teritorijas labiekārtošanu un apgaismojuma izbūvi. Saskaņā ar līgumu par „Teritorijas labiekārtošana Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē”, būvdarbi, darbu izpildes termiņš ir četri mēneši no darbu uzsākšanas. Publiskā iepirkuma rezultātā Ogres novada pašvaldība 2019.gada 9.aprīlī noslēdza līgumu Nr.5-2.1/2019-278 ar SIA “ML Asphalt” par teritorijas labiekārtošanu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē. Projekta realizēšanai nepieciešamais finansējums – 357 212.78 eiro. Bet 2019.gada 15.aprīlī Publiskā iepirkuma rezultātā Ogres novada pašvaldība noslēdza līgumu Nr.5-2.1/2019-296 ar SIA “EdAn ELEKTRO” par teritorijas labiekārtošanu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē – apgaismes būvniecību. Projekta realizēšanai nepieciešamais finansējums – 14 258.65 eiro. Projekta būvuzraudzību veiks SIA “Akorda”, ar kuriem 2019.gada 16.aprīlī tika noslēgts līgums Nr.5-2.1/2019-304.

Būvdarbu veicējiem teritorijas labiekārtošanas darbi Jāņa Čakstes prospektā 1 jāveic saskaņā ar SIA “Evolution Road” izstrādātajiem Paskaidrojuma rakstiem- tehnisko dokumentāciju.

Pievienotās saites